Göğüslerimi olduğundan daha büyük nasıl gösteririm?

Posted by on Eylül 7, 2012 in Göğüslerimi olduğundan daha büyük nasıl gösteririm? | 0 comments

Göğüslerimi olduğundan daha büyük nasıl gösteririm?

Göğüslerim küçük olduğu için araştırma yaparken, “Göğüslerimi olduğundan daha büyük nasıl gösteririm?” isimli video dosyası ile karşılaştım. Asyalı genç bir kızın 1 dakika içinde inanılmaz bir sonuç elde ettiğini gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu araştırma sırasında “Göğüs Makyajı hileleri”, “Kıyafet hileleri” gibi teknikleri de gördüm kısa bir süre sonra onları da burada yayınlıyor olacağım. Göğüsleri B olan bu genç kız, görüntüsünü bir anda değiştiriyor ve geçici olsa da kendisini çok daha hissedeceği bir hale getiriyor.

Göğüslerini olduğundan daha büyük gösteren adımlar

Resimlerde gördüğünüz gibi göğüsleri küçük olan Asyalı genç kız ( Beden ölçüsü B) bir dakika içinde göğüslerini birkaç beden büyük gösterebiliyor. Bunu nasıl yapıyor? İsterseniz adım adım takip edelim. Bu yazı içerisinde “Göğüslere yapılan Makyaj tekniğinden” ya da ” Kıyafet seçiminden” bahsetmeyeceğim. Bir iki ufak dokunuşla göğüslerinizi olduğundan daha büyük nasıl gösterebileceğinizi resimlerle anlatmaya çalışacağım.

göğüsleri olduğundan büyük göstermek 2. adımgöğüsleri olduğundan büyük göstermek 1. adım

Birinci Adım;

İlk olarak askısız ve göğüslerin tam ölçüsünde bir sütyen kullanılır. Bu sütyenin göğüslerin tam ölçüsünde olması gerekir ki göğüsleri yukarıya çeksin. Ayrıca balenli olması göğüsleri alttan destekleyecektir. Sütyenin askısız olması, resimde görüldüğü gibi askılı bir bluz giyilmiş olsa bile gözükmesini engelleyecektir. Sağdaki resimde görüldüğü gibi balenli bu sütyen ile göğüslerdeki büyüme biraz belli olmaya başlıyor. Göğüslerin üst tarafında hafif bir şekil değişikliği oluşmaya başladı.

göğüsleri olduğundan büyük göstermek 3. Adımgöğüsleri olduğundan büyük göstermek 4

İkinci Adım;

Göğüsler yukarıya doğru kaldırıldıktan ve üst çizgileri biraz belli edildikten sonra ikinci aşamaya geçebiliriz. Bu aşamada göğüsleri birbirlerine doğru yaklaştırıp aralarındaki çizgiyi daha belirgin hale getireceğiz. Bunun için göğüsleri ortaya doğru çekecek ikinci bir sütyen kullanıyoruz. Bu ikinci sütyenin iç malzemesi yumuşak ve yapışkan bir yapıya sahip. Bu sayede göğüsleri ortaya doğru çekebiliyoruz. Aşağıdaki resimlerde soldaki resimde; kulanılan ikinci sütyeni, sağdaki resimde ise sonucu görebilirsiniz. İkinci sütyeni takarken soldaki göğsünüzü sağa doğru, sağdaki göğsünüzü ise sola doğru çekerek sütyene yerleştirmeniz gerekir. İlk sütyenle yukarı kaldırdığımız göğüsleri, ikinci sütyenle ortaya çekerek çok daha şekilli ve dolgun göğüs görüntüsü elde edebiliriz.

göğüsleri olduğundan büyük göstermek 5.adımgöğüsleri olduğundan büyük göstermek 6. adım

Burada yapılan işlem tamamen geçici bir çözüm ve sizin kendinizi anlık olarak iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Göğüslerinizi doğal yollardan kalıcı olarak büyütmek istiyorsanız, Gamze Divan’ın hazırladığı Göğüs Büyütme Formülü isimli e-kitabı okumanızı tavsiye ederim. Daha sonraki yazılarımda Göğüsleri olduğundan daha büyük gösterebilmek için yapılan kıyafet ve makyaj hileleri üzerinde durmayı planlıyorum.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir