Göğüs Makyajı

Posted by on Eylül 10, 2012 in Göğüs Makyajı | 0 comments

Göğüs Makyajı

Göğüsleri olduğundan büyük göstermek için hileler yazıma Göğüs Makyajı ile devam ediyorum. Göğüsleri büyük göstermek için nasıl bir makyaj yapmak gerektiğini resimler eşliğinde size göstermeye çalışacağım. Göğüslerimi olduğundan daha büyük nasıl gösteririm yazımda, sütyen ve sıkıştırma yöntemleri ile göğüsleri olduğundan daha büyük göstermiştik. Şimdi ise göğüs makyajı ile birkaç dakika için büyüme izlenimi yaratacağız.

Göğüs Makyajı için kullanılacak malzemeler

Bu bölüme kullanacağımız malzemeler oldukça basit. Sütyen ve sıkıştırma tekniğinin üzerine makyaj tekniği uygulandığında göğüsler olduklarından çok daha büyük gözükmektedir.

  • Highlighter (Parlatıcı)
  • Bronzer (Bronzlaştırıcı Pudra)
  • Pudra Fırçası
  • Makyaj Fırçası

Göğüs Makyajı Adımları

Birinci Adım

Makyaja “Higjlighter” ile başlıyoruz. Göğüslerin tam ortasından yukarıya doğru bir çizgi çekiyoruz. Daha sonra doğal göğüs kıvrımlarımızı takip edecek şekilde, bu çizdiğimiz dik çizgiyi ortalayarak bir “V” harfi çiziyoruz. Çizdiğimizbu “V” harfini ve dik çizgiyi, parmağımızla yayıyoruz. Burada önemli nokta doğal görünümü yakalamaktır. Fırça izi ya da keskin çizgilerin olmaması gerekmektedir. Aşağıdaki resimleri takip ederek uygulamayı yapabilirsiniz.

İkinci Adım

Highlighter ile ton farkı yarattıktan ve derinlik için ön hazırlık yaptıktan sonra ince makyaj fırçası ile göğüslerin doğal çizgilerini yuvarlak bir şekilde ön plana çıkarmamız gerekiyor. Bunun için bronzlaştırıcı pudra ile yarım ay şeklinde kalın bir çizgi çizerek göğüs hatlarının konturlarını ortaya çıkartıyoruz. Her iki göğüs için de bu uygulamayı tekrarlıyoruz. Bronzlaştırıcı ile uygulamayı tamamladığımızda alttaki en sağdaki görüntüyü elde etmemiz gerekiyor.

Üçüncü Adım

Makyaj kalemi ile çizdiğimiz çizgileri, pudra fırçası ile dağıtıyoruz. Eğer fırçayı yetersiz görüyorsanız, parmaklarınızla bronzlaştırıcıyı hafifletebilirsiniz. Bu sayede göğüs çukuru belirginleşecek ve göğüsleriniz, göğüs makyajı sayesinde olduğundan büyük görünecektir. Aşağıdaki resimleri takip ederek, makyajın üçüncü adımını tamamlayabilirsiniz.

 

Göğüs Büyütme Makyajı Öncesi ve Sonrası

Aşağıdaki resimlerde makyajdan önceki ve sonraki değişimi görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu tür ufak hilelerle göğüslerinizi geçici olarak büyük gösterebilirsiniz. Göğüslerinizi doğal yollardan nasıl büyütebileceğiniz, Mucize Göğüs Büyütme Sırları isimli kitapta bulabilirsiniz. Bu kitap sayesinde herhangi bir ilaç kullanmadan, doğal yollardan göğüslerinizi nasıl büyütebileceğiniz anlatılmış. “Göğüs Makyajı” ile geçici olarak sağladığınız büyümeye, kalıcı olarak sahip olmak sizin elinizde

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir