Göğüs Büyütme Yolları

Posted by on Eylül 6, 2012 in Göğüs Büyütme Yolları | 0 comments

Göğüs Büyütme Yolları

Küçük göğüslü kadınlar daha dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak için göğüs büyütme yolları arayışında bulunurlar. Muhtemelen sende küçük göğüslere sahip olduğun için bu yazıyı okumaktasın. Şimdi sana göğüslerini büyütmek için bazı yöntemlerden bahsedeceğim. Bir iyi haberim var, birde kötü haberim. Bu yöntemlerin bazılar acı verici ve pahalı olduğu gibi, bazıları da tamamen doğal yollarla olduğunu şimdiden söyleyebilirim.

Göğüs Büyütme Ameliyatı

Göğüs Büyütme AmeliyatıÖnce kötü haberi vermek istiyorum… Göğüsleri büyütmek için başvurabileceğin yollardan biri ameliyat masasına yatmaktır. Doktor muayene ettikten sonra göğüslerinin hangi beden olmasını istediğini söylersin, gerekli silikonlar hazırlanır ve sonra ameliyat masasına yatarak karar verilen bu silikonlar göğüslere implant edilerek ameliyat sonlandırılır. Her ameliyatta olduğu gibi ameliyat esnasında cerrahi müdahale gereği ameliyat sonrası iyileşme süresinde acılar çekersin.

Ameliyat olmanın bir diğer olumsuz yönü de maddiyat kısmı. İnternet üzerinde bir araştırma yapacak olursan göreceksin ki doktorlar fiyat bilgisi veremiyor. Çünkü bu kanunlar gereği bu şekilde belirlenmiştir. Bir doktor ameliyat fiyatı gibi ameliyat öncesi ve sonrası resimleri sitesinde yayınlayamıyor. Fakat fiyatlandırmalar şu şekilde hesaplanıyor… Göğüs büyütme ameliyatında kullanılacak protez (silikon), ameliyatın yapılacağı şehir, hastane ve operasyonu gerçekleştirecek doktora göre fiyat belirleniyor.

Bazı forumlarda göğüslerini ameliyat yoluyla yaptıran kadınlar fiyat bilgisi vermiş, verilen bilgi doğrultusunda 2500 TL den başlıyor ve 5000 TL kadar çıkıyor. Doktor olmadığım için daha detaylı bilgilere giremiyorum ama ben her zaman ameliyat masasından korkmuş biri olarak bir türlü ameliyat yoluyla göğüs büyütmeye sıcak bakamıyorum.

Mucize Göğüs Büyütme Formülü

Şimdi gelelim iyi habere…  İyi haber çünkü yıllardır küçük göğüslerinden şikâyetçi olan ve göğüsleri büyütmek için uzun araştırmalar yapıp ve sonunda kendi göğüslerinin doğal yollarla büyümesini sağlayan biri çıktı ve yöntemini bizlerle paylaşıyor. Bu yöntemi geliştiren hanım, Gamze Divan. Gamze Hanım bu yöntemi yayınlamadan önce aynı sıkıntıyı çeken arkadaşlarına yöntemi anlatarak uygulamalarını sağlamış. Arkadaşlarının da aynı sonucu aldıktan sonra yayınlamaya karar vermiş. Kitabına da Göğüs Büyütme Formülü adını vermiş. Kitap ile ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak bilgi alabilirsin.

Henüz daha ameliyat masasına yatmadıysan doğal yollarla göğüsleri büyütmeyi denemek sana hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Üstelik binlerce TL harcamadan bu yöntemi deneme şansına sahipsin. Kitap içinde neler var? Gamze Hanım kitabında büyüme hormonunu destekleyici besinlerden ve göğüslerin büyümesi ve dikleşmesi için yapılması gereken egzersizlerden bahsettiği gibi, mucizevî göğüs büyütme karışımını nasıl hazırlanacağı ve kullanılacağını da detaylı bir şekilde anlatmış. Her zaman doğal yollarla doğal kalmak en güzeli derim ben…

Benzer konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir